شما به صورت مهمان هستید برای استفاده از امکانات سایت عضو شوید یا وارد شوید

دره گل ها

کشور : ارمنستان
شهر : ایروان

دره گل ها دره گل ها واژه  "دره گلها" در زبان ارمنی معادل كلمه زاخكازور یا تساخکازور مي باشد.دماي زاخكازور در فصل گرم سال در ماه آگوست به 17 درجه بالاي صفر و در ژانويه 6- است. زاخكازور شهر كوچكي است که 1700 نفر جمعیت دارد و در 60 كيلومتري ايروان(پايتخت ارمنستان) واقع شده است و اساسا بخاطر پيست اسكي زيبا و منحصر به فردش شهرت دارد. كساني كه مي خواهند ...
دره گل هادره گل ها
واژه  "دره گلها" در زبان ارمنی معادل كلمه زاخكازور یا تساخکازور مي باشد.دماي زاخكازور در فصل گرم سال در ماه آگوست به 17 درجه بالاي صفر و در ژانويه 6- است. زاخكازور شهر كوچكي است که 1700 نفر جمعیت دارد و در 60 كيلومتري ايروان(پايتخت ارمنستان) واقع شده است و اساسا بخاطر پيست اسكي زيبا و منحصر به فردش شهرت دارد. كساني كه مي خواهند شب را در اين شهر كوچك و دوست  اقامت داشته باشند اين شانس را خواهند داشت كه نيمه شب خود را در ديسكوي هتل "كچاريس" و يا ديسكوي "خانه هنرمندان"(گروقنري دون) بروند. در هتل "كچاريس" علاوه بر ديسكو، سالن بولينگ نيز براي استفاده دوستداران بولينگ مهيا مي باشد و "گروقنري دون" نيز از استخر بزرگ، زيبا و مجهزي برخوردار است.
چشمه هاي آب شيرين معدني در این شهر ،شهرت بسياري  دارند ولي اين چشمه ها بيشتر هدف جهانگردان در فصل بهار و فصل گرم سال مي باشند. در فصل زمستان مسافران مي توانندعلاوه براسكي و تفريحات شبانه، از امكاناتي همچون "لژ موتوري" كه به مبلغ ساعتي 10هزار درام(حدود 30 دلار) كرايه داده مي شود، سورتمه و حتي كرايه كردن اسب نيز، بهره مند گردند.
بهترین رستوران ها و كافي شاپ هاي  شهر زاخكازور به شرح زیر هستند:
- رستوران بار "آلوا"
- كچاريس
- بورمونك
- كافي برك
- چايخانه شرقي
 
 

هنوز دیدگاهی برای این تور ثبت نشده است.
شما اولین دیدگاه را ثبت نمایید


نوشتن سوال یا دیدگاه

استفاده از مطالب وب سایت فقط با کسب اجاز کتبی از مدیریت سایت مجاز می باشد و متخلفان تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.
کليه حقوق اين سايت متعلق به تورمن می باشد | 1392-1394
طراحی سایت : گروه وبین