شما به صورت مهمان هستید برای استفاده از امکانات سایت عضو شوید یا وارد شوید

سان سیتی آفریقای جنوبی

کشور : آفریقای جنوبی
شهر :

سان سیتی آفریقای جنوبی   سان سیتی آفریقای جنوبی سان سیتی (شهر آفتاب) مجموعه ای گسترده از امکانات تفریحی، ورزش های آبی، گلف و تفریحات خانوادگی به همراه سرزمینی فانتزی و سرسبز در دل آفریقا می باشدکه در شمال آفریقای جنوبی واقع شده و حدود 2 ساعت با ژوهانسبورگ فاصله دارد. این شهر با مناظر فوق العاده دیدنی در کنار پارک ملی پیلانسبرگ قرار ...
سان سیتی آفریقای جنوبی

 


سان سیتی آفریقای جنوبی
سان سیتی (شهر آفتاب) مجموعه ای گسترده از امکانات تفریحی، ورزش های آبی، گلف و تفریحات خانوادگی به همراه سرزمینی فانتزی و سرسبز در دل آفریقا می باشدکه در شمال آفریقای جنوبی واقع شده و حدود 2 ساعت با ژوهانسبورگ فاصله دارد. این شهر با مناظر فوق العاده دیدنی در کنار پارک ملی پیلانسبرگ قرار گرفته که همراه باهم، تجربه ای بیادماندنی را برای شما رقم خواهند زد.
شهر سان سیتی با داشتن چهار هتل مختلف، از اقامتگاه های لوکس گرفته تا خانوادگی، تعطیلات خوشی را برای هر نوع سلیقه ای فراهم می آورد. این هتل ها عبارتند از قصر شهر گمشده(Palace of the Lost City)، هتل کاسکادس، هتل سان سیتی و کاباناس. ریزورت سان سیتی شب و روز تفریح و شادی را برای تمام مسافرین به ارمغان می آوردکه از جمله ی آن ها می توان  به بازدید از دره ی امواج، سوارکاری، کوهنوردی، خرید، غذاخوری و... اشاره کرد. این شهر همچنین بدلیل برپا کردن انواع کنسرت و نمایشگاه خارق العاده، بسیار معروف شده و برای اکثر مسافرین جالب توجه است.سان سیتی با فاصله 15 کیلومتر از پارک ملی پیلانسبرگ واقع شده است که یکی از بزرگترین پارک های آفریقا و مناطق آبی آزاد جهان است. این پارک نمایش دهنده ی 5 منظره ی بینظیر و دیدنی و چندین منظره ی کوهستانی است که در دهانه ی یک آتشفشان بسیار بسیار قدیمی قرار گرفته اند.

هنوز دیدگاهی برای این تور ثبت نشده است.
شما اولین دیدگاه را ثبت نمایید


نوشتن سوال یا دیدگاه

عبارات کلیدی : ,

استفاده از مطالب وب سایت فقط با کسب اجاز کتبی از مدیریت سایت مجاز می باشد و متخلفان تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.
کليه حقوق اين سايت متعلق به تورمن می باشد | 1392-1394
طراحی سایت : گروه وبین