شما به صورت مهمان هستید برای استفاده از امکانات سایت عضو شوید یا وارد شوید

شهر زیبای بلک

کشور : ترکیه
شهر :

شهر زیبای بلک بلک      منطقه توریستی بلک تا ۲۰سال پیش از این،منطقه ای ناشناخته شده بود، ولی با افزایش سرمایه گزاری ها و توسعه سرویس های توریستیک در این منطقه به همت وزیر توریسم و گردگری ترکیه امروزه بلک به یکی از قطبهای توریستی ترکیه و حتی در سطح دنیا مبدل گشته است.منطقه بلک در ساحل آک دنیز و در ۳۰کیلومتری شهر آنتالیا واقع شده ...
شهر زیبای بلک


بلک     
منطقه توریستی بلک تا ۲۰سال پیش از این،منطقه ای ناشناخته شده بود، ولی با افزایش سرمایه گزاری ها و توسعه سرویس های توریستیک در این منطقه به همت وزیر توریسم و گردگری ترکیه امروزه بلک به یکی از قطبهای توریستی ترکیه و حتی در سطح دنیا مبدل گشته است.منطقه بلک در ساحل آک دنیز و در ۳۰کیلومتری شهر آنتالیا واقع شده است. در ساحل ۱۷کیلومتری بلک هتل ها و تاسیسات مدرن فراوانی از سال ۱۹۹۰تا به امروز احداث گردیده اند. فاصله بلک از پارک ملی کورشونلو ۲۰کیلومتر می باشد.این شهر، دارای آب و هوای بسیار عالی با 300 روز هوای آفتابی آب تمیز و شفاف در طول سال می باشد. بلک به بهشتی برای گردشگرانی که به دنبال مکانی زیبا با هتلهای 5 ستاره و امکانات تفریحی بسیار لوکس می باشند ،تبدیل شده است.جمعیت بلک ۹٫۷۸۱نفر می باشد. راه رسیدن به منطقه بلک بسیار آسان و بهترین راه آن از شهر آنتالیا می باشد.
امروزه در منطقه بلک ۴۷هتل و مرکز گردشگری و گلف ۵ستاره وجود دارد. تعدد تختهای منطقه بلک در مجموع بالغ بر ۴۵٫۰۰۰تخت می باشد. ۱۰عدد زمین گلف با تمامی امکانات در عالی ترین سطح ممکن در منطقه بلک وجود دارد. ۲زمین گلف در بهترین سطح ممکن نیز در حال سرمایه گزاری و ساخت می باشند. در بلک ۵۰زمین فوتبال، ۲۰۰زمین تنیس آماده ارائه خدمت به ورزشکاران آماتور و سطح حرفه ای می باشد.سالنهای کنفرانس زیادی با تمامی امکانات لازم برای برگزاری انواع جلسات و گردهمائی ها و برگزاری هر نوع جشن و عروسی در شهر بلک، محیا می باشد.
مسئولین منطقه بلک برای توریسم اهمیت فراوانی قائل شده اند و نتیجه این تفکر جذب سرمایه گذاران این نوع توریسم با احداث زیرساختهای توریسم سلامتی و زیبائی در منطقه بلک این نقطه از ترکیه را بهترین مکان برای توریسم زیبائی و سلامتی مبدل ساخته اند.بلک تنها منطقه توریستیک نمی باشد در عین حال جاذبه های فراوان طبیعی این منطقه زبانزد خاص و عام می باشد. در بلک ۵۷۴گونه گیاهی تاکنون شناسائی شده است. ۲۹گونه گیاهی موجود در بلک تنها در ترکیه و ۱گونه گیاهی در دنیا فقط در بلک یافت می شود.
در بلک در کجا بمانم؟
منطقه بلک در فاصله ۵۰دقیقه ای از شهرAnatlya واقع شده است. هتل های لوکس و ۵ستاره بلک نام ور می باشند. برای انتخاب هتل در بلک هتل های به گونه ای احداث شده اند که امکانات یک شهر کوچک را در خود جای داده اند. با انتخاب هر هتل نیازی به رفتن به داخل شهر نیست. خدمات هتلی بلک به صورت ۱۲ماهه می باشد و در ماهها آگوست و جولای پرترافیک ترین ماهها از نظر تکثر توریستها در منطقه می باشد.
گلف در بلک
بدون شک بلک بهشت گلف بازان می باشد زیرا بهترین زمینهای گلف ترکیه و دنیا در این منطقه قرار گرفته است.در منطقه بلک امکاناتی در سطح عالی و حرفه ای برای ورزش گلف فراهم گردیده است. به طوریکه ۱۲ماه از سال در بلک می توانید به ورزش مفرح گلف بپردازید. بلک طی سالهای گذشته با سرمایه گذاری در امکانات تاسیسی گلف و تنیس زبان زد دنیا شده است. در بلک ۱۰زمین گلف در سطح استاندارد و ۱۴زمین تنیس استاندارد موجود می باشد.
فوتبال در بلک
تا به امروز در منطقه بلک تیمهای ملی کشورهایی نظیر روسیه، آلمان، مجارستان، رومانی و …در فصول آمادگی قبل از شروع لیگ بوده اند. وضعیت اقلیمی مناسب بلک برای تمرینات فوتبال و زیرساخت شرایط مناسبی را فراهم آورده است.
مراکز زیبائی و سلامتی بلک
مراکز درمانی و سلامتی که بر پایه آبهای شفاء بخش صورت می گیرد، در منطقه بلک موجود می باشد. توریسم زیبائی و سلامتی در منطقه توریستی بلک در طبقه بندی و موقعیت خوبی می باشد و زیرساختهای این نوع توریسم در بلک فراهم شده است. در بلک اکثر هتلها به سبب ۵ستاره بودن دارای مراکز مخصوص به هتل زیبائی و سلامتی می باشند ولی سرمایه گذاران آزاد نیز با سرمایه گذاری بی بدیل و ساخت مراکز مدرن و مجهز نیز آماده ارائه سرویس به توریستها می باشند.
سواحل بلک
ساحل معروف شهر بلک با نام خود شهر بلک ، ساحلی است پوشیده از هتلهای پر زرق و برق و از کم ستاره تا پر ستاره که تبدیل به محلی بسیار لوکس برای جویندگان سواحل زیبا و شیک است.

هنوز دیدگاهی برای این تور ثبت نشده است.
شما اولین دیدگاه را ثبت نمایید


نوشتن سوال یا دیدگاه

استفاده از مطالب وب سایت فقط با کسب اجاز کتبی از مدیریت سایت مجاز می باشد و متخلفان تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.
کليه حقوق اين سايت متعلق به تورمن می باشد | 1392-1394
طراحی سایت : گروه وبین