شما به صورت مهمان هستید برای استفاده از امکانات سایت عضو شوید یا وارد شوید

ساحل کنی آلتی

کشور : ترکیه
شهر : آنتالیا

ساحل کنی آلتی ساحل کنی آلتی یکی دیگر از جاذبه های دیدنی ترکیه، ساحل کنی آلتی می باشد که از سواحل معروف در غرب آنتالیا است. این ساحل ،ساحلی سنگی است و برای آفتاب گرفتن، شنا کردن و انجام تفریحات آبی بسیار مناسب است. ساحل کنی آلتی از برترین دیدنیهای ترکیه و جاذبه های گردشگری آنتالیا می باشد.ین ساحل زیبا که در سمت غرب آنتالیا واقع شده با نام پلاژ کنیاآلتی نیز در بین مردم شناخته می شود. بستر این ساحل از سنگریزه ...
ساحل کنی آلتی
ساحل کنی آلتی
یکی دیگر از جاذبه های دیدنی ترکیه، ساحل کنی آلتی می باشد که از سواحل معروف در غرب آنتالیا است. این ساحل ،ساحلی سنگی است و برای آفتاب گرفتن، شنا کردن و انجام تفریحات آبی بسیار مناسب است. ساحل کنی آلتی از برترین دیدنیهای ترکیه و جاذبه های گردشگری آنتالیا می باشد.ین ساحل زیبا که در سمت غرب آنتالیا واقع شده با نام پلاژ کنیاآلتی نیز در بین مردم شناخته می شود. بستر این ساحل از سنگریزه های سفت و بلندی پوشیده شده است. در کنار ساحل کنیاآلتی تعدادی هتل، رستوران و نواحی مسکونی دیده می شود. از بین دو ساحل کنیاآلتی و لارا، ساحل کنیاآلتی فاصله بسیار کمتری تا مرکز آنتالیا دارد. فاصله این ساحل تا بندر آنتالیا در حدود سه کیلومتر است.
در پارک ساحلی آنتالیا واقع در ساحل کنیاآلتی امکاناتی نظیر غرفه های فروش اسنک، کافه، رستوران، درختان سایه دار و بسیاری از امکانات وخدمات دیگر در اختیار گردشگران قرار دارد. همچنین در این ساحل، صندلی ها و چترهای مخصوص ساحلی نیز برای اجاره موجود است. در پشت پارک ساحلی، پارکینگ وسیعی وجود دارد که خیال بازدیدکنندگان را از لحاظ جای پارک خودروهایشان راحت می کند. اگر کسی بیشتر به سمت غرب و به طرف کوه های بی آدال گاری برود، کماکان امکانات و خدمات ساحل کنیاآلتی در دسترس قرار دارد.
هنوز دیدگاهی برای این تور ثبت نشده است.
شما اولین دیدگاه را ثبت نمایید


نوشتن سوال یا دیدگاه

استفاده از مطالب وب سایت فقط با کسب اجاز کتبی از مدیریت سایت مجاز می باشد و متخلفان تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.
کليه حقوق اين سايت متعلق به تورمن می باشد | 1392-1394
طراحی سایت : گروه وبین