شما به صورت مهمان هستید برای استفاده از امکانات سایت عضو شوید یا وارد شوید

ساحل دریای اژه واقع در شهر کمر

کشور : ترکیه
شهر :

ساحل دریای اژه واقع در شهر کمر ساحل دریای اژه واقع در شهر کمر یکی از شهر های کوچک و درحین حال  بسیار دیدنی ترکیه ،شهر کمر می باشد. در این شهر جاذبه های زیادی وجود دارد که می توانید از دیدن آن ها لذت ببرید .این شهر اکنون تبدیل به یکی از پر بازدید ترین شهرهای ترکیه شده است. امکانات رفاهی کافی در این شهر برای اقامت چند روزه فراهم می باشد. ساحل دریای اژه ...
ساحل دریای اژه واقع در شهر کمر

ساحل دریای اژه واقع در شهر کمر
یکی از شهر های کوچک و درحین حال  بسیار دیدنی ترکیه ،شهر کمر می باشد. در این شهر جاذبه های زیادی وجود دارد که می توانید از دیدن آن ها لذت ببرید .این شهر اکنون تبدیل به یکی از پر بازدید ترین شهرهای ترکیه شده است. امکانات رفاهی کافی در این شهر برای اقامت چند روزه فراهم می باشد.
ساحل دریای اژه
یکی از دیدنی های شهر کمر،ساحل زیبای دریای اژه است که توانسته از نظر گردشگری پتانسیل خوبی داشته باشد.
در اطراف دریای زیبای اژه که یکی از محل های دریایی در ترکیه است چشم اندازهای زیبایی به چشم می خورد که
زیباترین هایش واقع  در شهر کمر ترکیه است . این دریا در چندین شهر دارای ساحل های زیبایی است، اما دیدنی آن در کمر با هیج جای دیگر قابل مقایسه نیست. جالب است این کرانه ها با برخورد کردن به باغ های زیتون و درخت ها و جنگل های کاج نمایی بسیار زیبا تر تشکیل داده اند و به همین خاطر است که بیشتر به آن علاقه نشان می دهند.
زیبایی این مکان ۵ هزار ساله می تواند، هر بیننده ای را به وجد آورد .تمام بخش های قدیمی و مکان های تفریحی و اسکله ها و بخش های ماهی گیری و حتی مکان های این بخش همین قدمت را دارند و لذت خاصی دارند.
زمانی که ایام تعطیلات ترکیه می شود بسیاری از مردم که علاقه به ورزش های آبی ،قایق رانی و عکاسی و حتی باستان شناسی علاقه دارند روانه این مکان می شوند و در اقامت گاه های بسیار مناسب و امنی که در کمر در نظر گرفته اند، سکونت می کنند و از تعطیلات خود لذت می برند.

هنوز دیدگاهی برای این تور ثبت نشده است.
شما اولین دیدگاه را ثبت نمایید


نوشتن سوال یا دیدگاه

استفاده از مطالب وب سایت فقط با کسب اجاز کتبی از مدیریت سایت مجاز می باشد و متخلفان تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.
کليه حقوق اين سايت متعلق به تورمن می باشد | 1392-1394
طراحی سایت : گروه وبین