شما به صورت مهمان هستید برای استفاده از امکانات سایت عضو شوید یا وارد شوید

آکواریوم بزرگ سنگاپور

کشور : سنگاپور
شهر :

آکواریوم بزرگ سنگاپور آکواریوم بزرگ سنگاپور این آكواريوم معروف و ديدني با بيش از 2500 ماهي از 260 گونه مختلف، پارك و باغ وحش، زمين هاي گلف و ورزشهاي آبي، برنامه نمايش دلفين ها و اصلي ترين بخش جزيره، رقص فواره ها با جذابيت خاص و جادويي نمايش بسيار ويژه و فراموش نشدني براي جهانگردان و بازديدكنندگان به ارمغان مي آورد.بزرگترین آکواریوم جهان که صاحب رکورد ...
آکواریوم بزرگ سنگاپور


آکواریوم بزرگ سنگاپور
این آكواريوم معروف و ديدني با بيش از 2500 ماهي از 260 گونه مختلف، پارك و باغ وحش، زمين هاي گلف و ورزشهاي آبي، برنامه نمايش دلفين ها و اصلي ترين بخش جزيره، رقص فواره ها با جذابيت خاص و جادويي نمايش بسيار ويژه و فراموش نشدني براي جهانگردان و بازديدكنندگان به ارمغان مي آورد.بزرگترین آکواریوم جهان که صاحب رکورد رسمی از دو رکوردهای جهانی گینس است در سنگاپور قرار دارد.
بازدیدکنندگان زیادی به همراه عکاسان از بزرگترین آکواریوم «S.E.A» جهان که در اقامتگاه‌های سنتوسا قرار دارد، دیدن می‌کنند. آکواریوم S.E.Aبه بزرگترین پنل مشاهده جهان با 36 متر پهنا و 8.3 متر ارتفاع مجهز است.
ظرفیت این آکواریوم 45 میلیون لیتر آب است که منزلگاه بیش از 100 هزار جانور دریایی از بیش از 800 گونه مختلف محسوب می‌شود. از آبزیانی که در این آکواریوم موجود هستند، می‌توان به کوسه سرچکشی، سفره‌ماهی مانتا و گونه بحث برانگیز دلفین پوزه بطری اشاره کرد.
دارا بودن 36 متر عرض و بیش از 8 متر ارتفاع این آکواریوم را به یکی از بزرگترین آکواریوم های دنیا تبدیل کرده است. این آکواریوم به گونه ای طراحی و ساخته شده است که به بینندگان این احساس را القا میکند که گویی در کف اقیانوس به تماشای آن ایستاده اند.

هنوز دیدگاهی برای این تور ثبت نشده است.
شما اولین دیدگاه را ثبت نمایید


نوشتن سوال یا دیدگاه

استفاده از مطالب وب سایت فقط با کسب اجاز کتبی از مدیریت سایت مجاز می باشد و متخلفان تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.
کليه حقوق اين سايت متعلق به تورمن می باشد | 1392-1394
طراحی سایت : گروه وبین