شما به صورت مهمان هستید برای استفاده از امکانات سایت عضو شوید یا وارد شوید

پارک پروانه کوالالامپورر

کشور : مالزی
شهر : کوالالامپور

پارک پروانه کوالالامپور پارک پروانه کوالالامپور پارک پروانه ها کوالالامپور در فاصله ده دقیقه ای بخش مرکزی کوالالامپور و در کناره باغ های آبی کوالالامپور واقع شده است. صدها پروانه در رنگ های مختلف، زیبایی بخش فضای بزرگ این پارک هستند که با استفاده از تور مسقف شده است. بازدیدکنندگان نظرات کاملا متفاوتی در مورد این باغ دارند،عده ای از گردشگران خود پروانه ها را علت اصلی نظرات منفی خود ...
پارک پروانه کوالالامپور
پارک پروانه کوالالامپور
پارک پروانه ها کوالالامپور در فاصله ده دقیقه ای بخش مرکزی کوالالامپور و در کناره باغ های آبی کوالالامپور واقع شده است. صدها پروانه در رنگ های مختلف، زیبایی بخش فضای بزرگ این پارک هستند که با استفاده از تور مسقف شده است.
بازدیدکنندگان نظرات کاملا متفاوتی در مورد این باغ دارند،عده ای از گردشگران خود پروانه ها را علت اصلی نظرات منفی خود
 می دانند؛ قرار بر این است که شما 120 نوع پروانه را در این پارک ببینید، ولی اگر روز شانستان باشد، حداکثر 20 نوع پروانه را مشاهده میکنید. حتی با این وجود، رنگ های متنوع و زیبای همان چند نوع پروانه ای که خواهید دید حس زیبایی پسندی شما را ارضا خواهد کرد.
سکونتگاه های بومی  مربوط به جنگل های بارانی با مسیرهایی پر پیچ و خم و زیبا که از کنار گیاهان آبی عبور می کنند، پل های کوچکی که در بالای برکه ها و تالاب های آن احداث شده اند، و آبشارها و تالاب خرچنگ آن، همه و همه از دلایلی هستند که دیدن پروانه ها را تبدیل به امتیاز ویژه ای می کنند که در کنار همه این ها به شما عرضه می شود.بعضی از بازدیدکنندگان نیز از رطوبت، گرمای هوا و جو بومی پارک لذت می برند.
هنوز دیدگاهی برای این تور ثبت نشده است.
شما اولین دیدگاه را ثبت نمایید


نوشتن سوال یا دیدگاه

استفاده از مطالب وب سایت فقط با کسب اجاز کتبی از مدیریت سایت مجاز می باشد و متخلفان تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.
کليه حقوق اين سايت متعلق به تورمن می باشد | 1392-1394
طراحی سایت : گروه وبین