شما به صورت مهمان هستید برای استفاده از امکانات سایت عضو شوید یا وارد شوید

موزه پیکاسو بارسلون

کشور : اسپانیا
شهر : بارسلون

موزه پیکاسو بارسلون موزه پیکاسو بارسلون این موزه در بر گیرنده بزرگ ترین مجموعه آثار هنری پیکاسو می باشد و به همین دلیل از جمله محبوب ترین و پربازدیدکننده ترین موزه های بارسلون محسوب می شود.این موزه ، پنج ساختمان کنارهم دارد که همگی به قرون وسطی متعلقند. این موزه به ویژه برای دوستداران نقاشی بسیار ارزشمند می باشد. گردشگران علاوه بر تماشای آثار ...
موزه پیکاسو بارسلون


موزه پیکاسو بارسلون
این موزه در بر گیرنده بزرگ ترین مجموعه آثار هنری پیکاسو می باشد و به همین دلیل از جمله محبوب ترین و پربازدیدکننده ترین موزه های بارسلون محسوب می شود.این موزه ، پنج ساختمان کنارهم دارد که همگی به قرون وسطی متعلقند.
این موزه به ویژه برای دوستداران نقاشی بسیار ارزشمند می باشد. گردشگران علاوه بر تماشای آثار هنری پیکاسو، از نوع و نحوه زندگی او نیز اطلاعات کسب می کنند. در میان آثار او باید به نقاشی هایی در سبک های مختلف همچون کوبیسم، امپرسیونیسم و ناتورالیسم را نام برد. موزه پیکاسو علاوه بر نمایش آثار هنری، محل مناسبی نیز برای برگزاری سمینارها و سخنرانی ها در حوزه هنر و به ویژه در مورد پیکاسو و آثارش میباشد.موسس این موزه فردی به نام خائومه نام دارد. سابارتس دوست نزدیک پیکاسو بود. ایده آن نیز زمانی به ذهن او خطور کرد که مجموعه بزرگی از آثار پیکاسو را در منزل خود دید و با خود اندیشید می تواند آنها در جایی همچون موزه جمع آوری کند.گردشگران علاوه بر تماشای آثار هنری پیکاسو، از نوع و نحوه زندگی او نیز اطلاعات بدست می آورند. موزه پیکاسو علاوه بر نمایش آثار هنری، مکان مناسبی نیز برای برگزاری سخنرانی ها در حوزه هنر و به ویژه در مورد پیکاسو و آثارش می باشد.

هنوز دیدگاهی برای این تور ثبت نشده است.
شما اولین دیدگاه را ثبت نمایید


نوشتن سوال یا دیدگاه

استفاده از مطالب وب سایت فقط با کسب اجاز کتبی از مدیریت سایت مجاز می باشد و متخلفان تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.
کليه حقوق اين سايت متعلق به تورمن می باشد | 1392-1394
طراحی سایت : گروه وبین