شما به صورت مهمان هستید برای استفاده از امکانات سایت عضو شوید یا وارد شوید

سواحل ماسه های طلایی

کشور : بلغارستان
شهر :

سواحل ماسه های طلایی سواحل ماسه های طلایی سرزمین ماسه های طلایی ، در شمال وارنا، در کشور بلغارستان واقع شده است که مروارید سواحل دریای سیاه محسوب می شود. به دلیل وجود پوشش گیاهی بی نظیر و سواحل نیلگون و وجود ماسه های طلایی رنگ، این سواحل ،سالانه میزبان تعداد زیادی از گردشگران در سرتاسر جهان هستند. وجود امکانات مدرن تفریحی، هتلهای لوکس و منحصر به فرد در قلب جنگل و کنار ساحل ...
سواحل ماسه های طلایی


سواحل ماسه های طلایی
سرزمین ماسه های طلایی ، در شمال وارنا، در کشور بلغارستان واقع شده است که مروارید سواحل دریای سیاه محسوب می شود. به دلیل وجود پوشش گیاهی بی نظیر و سواحل نیلگون و وجود ماسه های طلایی رنگ، این سواحل ،سالانه میزبان تعداد زیادی از گردشگران در سرتاسر جهان هستند. وجود امکانات مدرن تفریحی، هتلهای لوکس و منحصر به فرد در قلب جنگل و کنار ساحل ، یک منطقه توریستی را بوجود آورده  که هر فردی در هر سنی را به خود مجذوب کند. استخرهاي شنا با آب معدني و سرسره هاي آبي همواره طراوت، شور و نشاط را براي گردشگران به ارمغان مي آورد.
مجموعه تفريحي ماسه های طلایی نزديك به 100 لنگرگاه براي قايق هاي تفريحي عرضه مي نمايد. هتلهاي مجهز با شرايطي عالي آسايش ميهمانان را فراهم مي سازند که برخي از ميان معروفترين هتلهاي زنجيره اي دنيا مي باشند.هتلهايي احاطه شده با زمين هاي چمن، گلزارها و جنگل كه امكانات بسيار مناسب و جذابي براي آب درماني با وجود چشمه هاي آب معدني ارائه مي نمايند.  از دیگر امکانات این منطقه می توان به زمين هاي تنيس،  گلف، زمين هاي واليبال و بستكبال در امتداد گذرگاه ساحلي اشاره کرد.
 
 

هنوز دیدگاهی برای این تور ثبت نشده است.
شما اولین دیدگاه را ثبت نمایید


نوشتن سوال یا دیدگاه

استفاده از مطالب وب سایت فقط با کسب اجاز کتبی از مدیریت سایت مجاز می باشد و متخلفان تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.
کليه حقوق اين سايت متعلق به تورمن می باشد | 1392-1394
طراحی سایت : گروه وبین