شما به صورت مهمان هستید برای استفاده از امکانات سایت عضو شوید یا وارد شوید

طاق پیروزی

کشور : فرانسه
شهر :

طاق پیروزی طاق پیروزی طاق پیروزی به عنوان مرکز محور تاریخی پاریس در نظر گرفته می‌شود وبزرگترین طاق نصرت موجود در جهان است. طاق پیروزی در سال ۱۸۰۶ توسط ژان-فرانسوا-ترز شالگرین طراحی شده که در طراحی این بنا اشکال زنان و مردان جوان و برهنه فرانسوی به نمایش در آمد که با دست خالی در برابر سربازان آلمانی که سراپا زره‌پوش بودند در حال مبارزه هستند.طاق پیروزی بنایی است که در پاریس ...
طاق پیروزی

طاق پیروزی
طاق پیروزی به عنوان مرکز محور تاریخی پاریس در نظر گرفته می‌شود وبزرگترین طاق نصرت موجود در جهان است. طاق پیروزی در سال ۱۸۰۶ توسط ژان-فرانسوا-ترز شالگرین طراحی شده که در طراحی این بنا اشکال زنان و مردان جوان و برهنه فرانسوی به نمایش در آمد که با دست خالی در برابر سربازان آلمانی که سراپا زره‌پوش بودند در حال مبارزه هستند.طاق پیروزی بنایی است که در پاریس در میدان شارل دوگل و در انتهای غربی خیابان شانز الیزه واقع است. این بنا به افتخار جنگجویانی ساخته شده که در طول تاریخ و به ویژه در دوران حکومت ناپلئون جان خود را در راه فرانسه فدا کرده‌اند.
در دیوارهای داخلی و بر فراز این طاق نصرت نام فرماندهان نیروهای فرانسوی در این جنگ‌ها نقش بسته است. در زیر این بنا نیز مقبره یکی از سربازان گمنام جنگ جهانی اول واقع شده است. در پایین و در ضلع شرقی این بنا (به سمت شانزه لیزه) آتشی به یاد سرباز گمنام همواره شعله ور است که هر بعدازظهر طی مراسمی خاص با گاز طبیعی آتش آن را تجدید می کنند.طراحی این بنا از طاق نصرت تیتوس متعلق به دوره روم باستان الهام گرفته شده است.
 

هنوز دیدگاهی برای این تور ثبت نشده است.
شما اولین دیدگاه را ثبت نمایید


نوشتن سوال یا دیدگاه

استفاده از مطالب وب سایت فقط با کسب اجاز کتبی از مدیریت سایت مجاز می باشد و متخلفان تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.
کليه حقوق اين سايت متعلق به تورمن می باشد | 1392-1394
طراحی سایت : گروه وبین