شما به صورت مهمان هستید برای استفاده از امکانات سایت عضو شوید یا وارد شوید

مشخصات تور

  • نام آژانس : سفرهای آرمانی
  • تلفن تماس : 02188961494

تور روسیه | مسکو | سن پترزبورگ

هواپیمایی روسیه

7 شب و 8 روز
بهار | تابستان | پاییز | زمستان

قیمت از از 4.950.000 تومان

انقضا : ( 2017/3/19 ) 1395/12/29
کشور(ها) : + روسیه
شهر(ها) : + مسکو + سنت پترزبورگ

توضیحات

تور روسیه | مسکو | سن پترزبورگ

 

هتل شهر تاریخ دوتخته یک تخته بچه با تخت بچه بدون تخت
NOVOTEL CITY CENTER
4*
مسکو
3 شب
5 تیر و12 تیر  
4.950.000
 
6.070.000
 
4.760.000
 
4.350.000
PARK INN PULKOVSKAYA
4*
سن پطرزبورگ
4شب
خدمات تور:
بلیط رفت و برگشت با پرواز ایر فلوت در مسیر تهران-مسکو-سن پطرزبورگ-تهران،ویزا، 7شب اقامت با صبحانه ، 11 گشت در هر 2 شهر+4 وعده ناهار (مسکو 6 گشت+1 وعده ناهار و سن پطرزبورگ 5 گشت+3 وعده ناهار)،ترانسفر فرودگاهی ، راهنما و بیمه

مدارک مورد نیاز: پاسپورت با اعتبار 8 ماه.2 قطعه عکس. مشخصات فردی
توضیحات:
پرواز و هتل چارتر و غیر قابل استرداد می باشد.
نرخ INF  520.000 تومان می باشد.
هتل فاقد اتاق 3 تخته بوده و بنا به درخواست مسافر امکان افزودن یک تخت خواب فنری وجود دارد.

چنانچه قیمت  ارز افزایش یابد مابه الفاوت اخذ می گردد.
مسئولیت هر گونه ممنوعیت خروج مسافر به عهده مشافر می باشد و در صورت عدم صدور ویزا به هر دلیلی از طرف سفارت به عهده این شرکت نبوده و هزینه 3 شب NO SHOW هتل و بلیط های داخلی و فیش پرداختی به  سفارت عینا دریافت می گردد.دیدنیهای روسیه
 
دریاچه ی بایکال :این دریاچه، عمیق ترین دریاچه ی جهان است، که در شرق سیبری واقع شده است. با زلال ترین آب دریاچه ای روی زمین، این دریاچه 1500متر عمق دارد. دره ها ی آب افشان: صدها آب فشان که بخار و آب از آن خارج می شود در این منطقه که نام آن کامچاتکا است قرار گرفته اند. این محل در آثار میراث جهانی یونسکو نیز به ثبت رسیده است.
 
اثر تاریخی مادر میهن: این مجسمه عظیم و یادبود گرانبها به یاد کشته شدگان جنگ جهانی دوم ساخته شده است. این مجسمه با 85 متر ارتفاع دو برابر مجسمه آزادی در امریکا بوده و در کتاب رکوردهای گینس به عنوان بلندترین مجسمه تاریخی ثبت شده است، این زن نماد کشور روسیه است. کاخ پیترهوف: این کاخ توسط پیتر اول در اوایل قرن 17میلادی در نزدیکی سنت پترزبورگ ساخته شده است. این بنا بیشترین آمار جذب توریست در روسیه را دارد.
 
کلیسای جامع سنت باسیل: کلیسای جامع سن باسیل واقع در میدان سرخ بی شک بنایی بی همتاست . هشت کلیسا با گنبد های افسانه ای و رنگارنگ ، دور تا دور کلیسای چادری شکل مرکزی حلقه زده اند .
 
کاخ کرملین مسکو :یک قلعه تاریخی است که بصورت مجتمع در قلب شهر مسکو ساخته شده و (از جنوب) بر رودخانه مسکوا، (از شرق) بر میدان سرخ و (از غرب) به باغ الکساندر مشرف است. بنای این کاخ در سال ۱۴۸۷ به پایان رسید. نام مشهور این کاخ کرملین است (که بزبان روسی بمعنای دژ می‌باشد).
 
قطب های جمهوری کومی: هیچ کس از تاریخ دقیق ساخت یا آفریده شدن این بناهای عجیب اطلاعی در دست ندارد. بلندترین این صخره ها 42متر ارتفاع دارد و دانشمندان می گویند قدمت آنها به 200میلیون سال پیش باز می گردد.
 
کوههای البروس: بلندترین نقطه ی روسیه این کوهها هستند. بسیاری از توریست ها برای اسکی و اسنوبرد هرساله به این کوهها می آیند. ارتفاع کوه البروس 5600 متر برآورد شده است.

استفاده از مطالب وب سایت فقط با کسب اجاز کتبی از مدیریت سایت مجاز می باشد و متخلفان تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.
کليه حقوق اين سايت متعلق به تورمن می باشد | 1392-1394
طراحی سایت : گروه وبین